लोकप्रिय गायक अमृत खातीलाई पितृशोक

नगेन न्यूज
  • ख-
  • ख+

काठमाडौं । राष्ट्रिय संगीतकर्मी संघका केन्द्रीय महासचिव एवं राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान नेपाल बाग्मती प्रदेशका सचिव लोकप्रिय गायक अमृत खातीलाई पितृशोक परेको छ । गायत खातीका बुबा नरबहादुर खातीको उपचारका क्रममा भक्तपुर अस्पतालमा उपचारको क्रममा निधन भएको हो । लामो समयदेखि क्यान्सर रोगबाट पीडित स्व. खातीको भक्तपुर अस्पतालमा उपचार भइरहेको थियो ।

म्यूजिक खबर परिवार स्व.नरबहादुर खातीप्रति हार्दिक श्रद्धान्जली अर्पण गर्दै शोक सन्तप्त परिवारप्रति हार्दिक समवेदना प्रकट गर्दछ ।

नगेन न्यूज पब्लिकेशन प्रा. लि. द्वारा संचालित यो अनलाईन डिजिटल पत्रिका हो । बि.सं. २०७२ साउन ११ गते देखि औपचारीक संचालित यो अनलाइनले मूलत शान्ति, पर्यटक, कला प्रबन्धन र समसामयीक समाचार प्रकाशन गर्दै आईरहेको छ ।
नगेन न्यूजको अनलाईन टिभी पनि संचालित छ । फेसवुक, ट्विटर, भाइवर, इन्स्टाग्राम टिकटकमा पनि हामी संग जोडिन सक्नु हुनेछ । जय कला क्रान्ति !!!
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

संगीतकला

चित्रकला