रवि लामिछाने नेतृत्वको पार्टीद्वारा प्रदेश तथा संघीय निर्वाचनको मिति घोषणाको स्वागत

सुबी गुरुङ
  • ख-
  • ख+

रवि लामिछाने नेतृत्वको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीले मंसिर ४ का लागि तोकिएको प्रदेश तथा संघीय निर्वाचनको स्वागत गरेको छ । सो पार्टीका तर्फबाट प्रवक्ता मुकुल ढकालले जारी गरेको विज्ञप्तिमा निर्वाचन निष्पक्ष हुने कुरामा पार्टी आशावादी रहेको उल्लेख गरिएको छ । यस्तै निर्वाचन आयोगले पनि घोषित निर्वाचनलाई निष्पक्ष रुपमा सम्पन्न गराउन महत्वपूर्ण भूमिका खेल्नेमा आफूहरु विश्वस्त रहेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।

नगेन न्यूज पब्लिकेशन प्रा. लि. द्वारा संचालित यो अनलाईन डिजिटल पत्रिका हो । बि.सं. २०७२ साउन ११ गते देखि औपचारीक संचालित यो अनलाइनले मूलत शान्ति, पर्यटक, कला प्रबन्धन र समसामयीक समाचार प्रकाशन गर्दै आईरहेको छ ।
नगेन न्यूजको अनलाईन टिभी पनि संचालित छ । फेसवुक, ट्विटर, भाइवर, इन्स्टाग्राम टिकटकमा पनि हामी संग जोडिन सक्नु हुनेछ । जय कला क्रान्ति !!!
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

संगीतकला

चित्रकला