युबासँग महालक्ष्मी लाईफ कास्किको समिती घोषणा र शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम

पोखरा । महालक्ष्मी लाईफ इन्स्योरेन्स लिमिटेड्ले ूयुबासँग महालक्ष्मीू रास्ट्रीय बिमा जागरण अभियान कास्किको समितिको गठन गरेको छ । सो इन्स्योरेन्सको बिहिबार पोखरामा बिजयआदशमि तथा बिभिन्न चाड्पर्बको अबशरमा आयोजित शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा सन्तोस पराजुलिको सम्योजकत्वमा २१ सदस्यिय समिती घोषणा गरिएको हो ।
उक्त इन्स्योरेन्सका नायब महाप्रबन्धक प्रशान्त राज धमलाको प्रमुख आतिथ्यतामा आयोजित कार्यक्रममा बिभिन्न योजनामा योग्यता पुग्ने अभिकर्ताहरुलाई सम्मन समेत गरिएको थियो । कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी धमलाले आम सर्बधारणमा बिमाबारे जनचेतना लागी बिमा जागरण राष्ट्रीय अभियान सन्चालन गरिएको र यसमा युबाहरुको बिचमा प्रभाबकारिताको साथ काम गर्ने लक्ष्य रहेको उल्लेख गर्नु भयो । धमलाले युबासँग महालक्ष्मी कार्यक्रम युबाहरुलाई जागरुक बनाउदै अघी बढ्न सहयोगी हुने बिश्वास ब्यक्त गर्नु भयोे ।
कार्यक्रममा युबासँग महालक्ष्मी कार्यक्रमका केन्द्रीय सदस्यहरु मन्जु गुरुङ ,सम्मर बहादुर थापा, दिपा राना ,अभिकर्ताद्वय दिपक पौडेल र रेजिना आचार्य लगाएतले मन्तब्य ब्यक्त गरेका थिए ।

सो इन्स्योरेन्सका गन्डकी प्रदेशका प्रबन्धक अखिल धमलाको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सन्चालन पोखरा शाखा प्रमुख रामजी प्रसाद लम्साल र स्वागत लेखनाथ शाखा प्रमुख सुरज बरालले गर्नु भयो ।

Facebook Comments Box

नगेन न्यूज पब्लिकेशन प्रा. लि. द्वारा संचालित यो अनलाईन डिजिटल पत्रिका हो । बि.सं. २०७२ साउन ११ गते देखि औपचारीक संचालित यो अनलाइनले मूलत शान्ति, पर्यटक, कला प्रबन्धन र समसामयीक समाचार प्रकाशन गर्दै आईरहेको छ । नगेन न्यूजको अनलाईन टिभी पनि संचालित छ ।  फेसवुक, ट्विटर, भाइवर, इन्स्टाग्राम टिकटकमा पनि हामी संग जोडिन सक्नु हुनेछ । जय कला क्रान्ति !!!