मुक्ति इनर्जिका सामान खरिदमा महालक्ष्मीको बिमा पोलिसी उपहार

पोखरा । पोखराको न्युरोडमा संचालित मक्ति इनर्जिका सामान खरिदमामा महालक्ष्मी लाईफ इन्स्योरेन्स जिवन बिमा पोलिसी उपहार प्राप्त हुने भएको छ । मुक्ति इन्र्जिका कुनै पनि प्रविधिको सोलार वाटर हिटर खरिदमा ग्राहकले उक्त इन्स्योरेन्समा २ लाख बराबरकोजीबन बिमा र रु एक लाखको घातक रोग बिमा सुविधा प्राप्त गर्ने संचालक प्रकास आचार्यले जानकारी दिनुभयो । यो योजना माघ सम्म रहने र मुक्ति इन्र्जिका कुनै पनि सामान खरिदमा महालक्ष्मीका विमित, अभिकर्ता र कर्मचारीहरुलाई १० देखी २० प्रतिसत सम्म छुट प्रदान गरिने आचार्यले जानकारी दिनुभयो ।
सो सम्बन्धी समझदारी पत्रमा महालक्ष्मी लाईफ इन्स्योरेन्स लिमिटेड गण्डकीका प्रबन्धक अखिल धमला र मुक्ति इन्र्जिका संचालक प्रकाश आचार्यले हस्ताक्षर गर्नु भएको छ ।
मुक्ति इन्र्जिले हाल सोलार वाटर हिटर, किचन चिम्नी, ग्यास गिजर, हुड, ओभन, हव, डिस वासर, सोलार ब्याट्री लगायतका विधुतिय सामाग्री विक्रि गर्दे आइरहेको संचालक आर्चायले बताउनु भयो ।

Facebook Comments Box

नगेन न्यूज पब्लिकेशन प्रा. लि. द्वारा संचालित यो अनलाईन डिजिटल पत्रिका हो । बि.सं. २०७२ साउन ११ गते देखि औपचारीक संचालित यो अनलाइनले मूलत शान्ति, पर्यटक, कला प्रबन्धन र समसामयीक समाचार प्रकाशन गर्दै आईरहेको छ । नगेन न्यूजको अनलाईन टिभी पनि संचालित छ ।  फेसवुक, ट्विटर, भाइवर, इन्स्टाग्राम टिकटकमा पनि हामी संग जोडिन सक्नु हुनेछ । जय कला क्रान्ति !!!